Матеріально – технічне забезпечення закладу

Єланецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради, Миколаївської області розміщений в будівлі 1980 років побудови, загальною площею 4912,6 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 496 учнів.

Заклад розташований за адресою: Миколаївська обл.. смт Єланець, проспект Незалежності,5. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно – гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Єланецької районної ради від 18.12.2009 №40

Територія закладу становить 4912,6 м2, огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно – гігієнічному стані.

Для реалізації навчально – виховного процесу в школі наявні 10 класних кімнат та 19 навчальних кабінетів, спортивна зала, актова зала, танцювальна зала, будинок творчості, їдальня на 90 посадочних місць, майстерня з трудового навчання, центр учнівського самоврядування, спортивний майданчик, на якому знаходиться футбольне поле, баскетбольний майданчик, спортивні споруди, гімнастичний майданчик. Загальна площа спортивного майданчика складає 12550 м2, він огороджений.

З 19 навчальних приміщень 2 використовується для навчання учнів початкової школи, 17 –т для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

- 2 кабінети української мови та літератури;

- 2 кабінети зарубіжної літератури;

- 2 кабінети математики;

- 2 кабінети іноземної мови;

- 1 кабінет історії та правознавства

- 1 кабінет географії;

- 1 кабінет біології;

- 1 кабінет фізики;

- 1 кабінет хімії;

- 2 кабінети інформатики;

- 1 кабінет художньої культури.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, кабінет педагога організатора, навчальні лабораторії: фізики, хімії, біології; 2 приміщення технічного персоналу, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, шкільний тир.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

У закладі працює два кабінети інформатики (№4, №16). У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (9+1) з ліцензованим програмним забезпеченням, комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно – затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

У школі працюють 3 точки доступу до мережі Інтернет через Wi – Fi технології.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Укртелеком» та ТК «Сузір’я» зі швидкістю 10 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Основними напрямками діяльності Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіа теки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за №601 від 20.07.2004 р. Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за №1/12-1459 та затвердженні Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001р. за №63, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2017 року нараховує 22602 екземпляр. З них навчальних підручників 13509.

Забезпечення учнів підручниками складає 90%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 2 внутрішніх туалети. Якість ремонту вбиралень – достатня.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, вручну підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Кiлькiсть переглядiв: 778

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.